twitter
facebook twitter google plus

Öğrenci Yurtları


Erkek Öğrenci Yurtları Aksaray

Aksaray ilinde erkek öğrencilerimizin kalacağı bir çok öğrenci yurtları bulunmaktadır. Sunduğu hizmetleriyle öğrencilerimizin aile ortamından uzak kalmayacakları şekilde en iyi rahatlığı güveni veren  ve ailelerinde içi rahat bir şekilde bırakıp gidebilecekleri,devlet yurtlarında bulamadıkları güven ve huzuru burada bulacakları tek yurt Özel Aksaray İstanbul Erkek Öğrenci Yurdudur. Velilerin ve öğrencilerin rahat etmesi için sağladığı güven, aile sıcaklığı, sağladığı hizmetler nedeniyle  Aksaray!da tek tavsiye edilen yurt olarak bilinir.

Kız Öğrenci Yurtları Aksaray

Kız Öğrenci Yurtları Aksaray ilinde kız öğrencilerimizin evde kalma gibi durumu ailelerin istemediğinden kız özel ve devlet yurtlarına yönelmektedirler. Aksaray ilinde birçok kız öğrencilerin barınacağı yurt olmasına rağmen en çok önerilen yurt Özel İstanbul Kız Öğrenci yurdudur. Verdiği hizmet, sağladığı güven, aile sıcaklığı, yapılan etkinlikler, öğrencilerin sorunlarıyla ilgilenen ve  kızların durumu hakkında aile ile sürekli irtibata geçen  idarenin olması ailelere güven ve huzur verir.İstanbul yurdu erken kayıt döneminde diğer yurtlara nazaran en çok tercih edilen ve doluluk oranı en yüksek olan yurttur.

Aksaray Özel Öğrenci Yurtları

Aksaray Özel Öğrenci Yurtları verdiği hizmetlerden dolayı daha çok tercih edilmektedir. En çok tercih edilen özel yurt ise Aksaray Özel İstanbul Yurtları’ dır. Hem erkek öğrenciler hem de kız öğrenciler için en iyi hizmeti veren, güveni sağlayan, huzurlu bir ortam yaratan, servisiyle, yemeğiyle, sabah kahvaltısıyla Aksaray’da tercih edilen ve öğrencilere tavsiye edilen en iyi özel yurttur.ücretsiz servis hizmeti güler yüzlü hizmet kalitesi yemek servisi