twitter
facebook twitter google plus

Aksaray Yurtları


Aksaray Yurtları Aksaray Yurtlarını, bu yurtlardaki hizmetleri en iyi Aksaray Üniversitesi öğrencileri bilir. Şehir dışından gelen öğrenciler 1. sınıfta çeşitli yurtlara yazılır ve sene içerisinde yurtlarını arkadaşlarıyla kıyaslar. Size tavsiyemiz Aksaray da okuyan bir tanıdığınız yada bu şehirde yaşayan bir tanıdığınız varsa tavsiyelerin önemsemeniz.

 

Yüksek ücretli KYK yurdu, okulun içerisindeki konumuyla büyük bir doluluk yüzdesine sahiptir. Her sene alacağı öğrenci sayısı sınırlı olmaktadır. Kampüs dışındaki KYK yurtları ise verilen sınırlı hizmetleri sebebiyle çok talep görmemektedir. Hizmetiyle öğrencileri memnun eden Özel Yurtlar zaten bilinmekte ve öğrencilerini bir senelik değil üniversite hayatı boyunca barındırmaktadır. Bir yurdun en önemli referansı da o yurtta kalmış öğrencilerdir.

 

İstanbul Yurtları velilerine güven, öğrencilerine huzur vermek temennisiyle yola çıkmış bir yurttur. Veliler çocuklarının güvende olduğunu hissedebilmeleri en önemli temennimizdir. Aksaray yurtları arasında bu kadar göze çarpmamızın ve tercih edilmemizin en büyük sebebininde bu olduğunu düşünüyoruz.

 

Bir önceki yazımızda Aksaray Kız Yurtları hakkında açıklamalarda bulunulmuştur.

 

 ücretsiz servis hizmeti güler yüzlü hizmet kalitesi yemek servisi