twitter
facebook twitter google plus

Aksaray Özel Öğrenci Yurtları


aksaray özel ogrenci yurtlari

 

Aksaray Özel Öğrenci Yurtları İmkanları Nelerdir?

 

Aksaray özel öğrenci yurtları, kyk yurtlarına oranlar daha rahat bir hizmet sunmaktadır. Kyk yurtlarının Aksaray’da yetersiz kalışı sebebiyle, özel olarak işletilen yurtlar verdikleri hizmetlerle kyk yurtlarının bir adım önüne geçmiş durumdadır. Aksaray Üniversitesinin giderek artan öğrenci kapasitesiyle hem kyk yurt açmakta hemde özel yurtlar çoğalmaktadır. Bu yurtlarda çeşitli hizmetler verilmektedir. Bazılarında sadece barınma olanakları sağlanırken bazılarında sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve kampüse servis bulunmaktadır. İstanbul Öğrenci Yurtları öğrencilerin bütün ihtiyaçlarına karşılamaya yönelik hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine, her saat başı kampüse servisten, ücretsiz çamaşır makinesi ve ücretsiz deterjan ve yumuşatıcı kullanımına kadar bir çok hizmet İstanbul Yurtları tarafından karşılanmaktadır. Öğrenci yurda geldikten sonra ailesinden para almasa dahi rahatlıkla yurtta barınabilmektedir.

 

Aksaray Öğrenci Yurtları Özellikleri Nedir?

Aksaray öğrenci yurtları akademik takvim doğrultusunda hizmet vermektedirler. Yönetim ve personel işleri kendini daima geliştirerek insan odaklı çalışmaktadır. Öğrencilerin sosyal faaliyetlere katılabilmesi için çeşitli aktiviteler hazırlanmaktadır. Öğrencilerin aktivitelere katılımı sağlanarak refah durumu artırılmaktadır. Halı saha, masa tenisi, langırt, satranç turnuvaları ile birlikte Hasandağı Nevşehir gezileri etkinliklerimizle öğrenciler sınav ve ders stresinden biraz olsun uzaklaştırılmaktadır. Aksaray Özel Yurt Fiyatları diğer illere nazaran oldukça uygundur. Aksaray’daki mevcut fiyatlarla bir çok ilde sadece barınma imkanı sağlanabilecekken, Aksaray’da bir çok hizmet verilmektedir.

 

Daha önceki yazımızda Aksaray Erkek Öğrenci Yurtları ile ilgili bilgiler paylaşılmıştır.ücretsiz servis hizmeti güler yüzlü hizmet kalitesi yemek servisi