twitter
facebook twitter google plus

Aksaray Öğrenci Yurdu


Aksaray Öğrenci Yurdu

Aksaray Üniversitesini kazanmış bütün arkadaşlarımızı kutluyorum. Her ne kadar buraya gelmek için ailenizden ayrılmış olsanız biraz da buruk olsanız da burayı zamanla sevecek ve burada edineceğiniz arkadaşlıklar ömür boyu sizinle birlikte olacaktır. Aksaray Üniversitesi Yurtları bu dostlukların temellerinin atıldığı yerdir. İstanbul Yurtları Aksaray’da hizmet vermekte ve bu ihtiyacı güvenilir bir şekilde gidermektedir. Bu makalemizde sizlere Aksaray Öğrenci Yurtları Fiyatları, standartları ve hizmetleriyle ilgili bilgiler vereceğiz.

Aksaray Üniversitesi Yurtları

Aksaray üniversitesi 2006 yılında faaliyete geçmiştir. O günden bu yana hizmet veren tek özel yurt binası İstanbul Yurtlarının binasıdır. Zaman içerisin de şubelerini çoğaltmıştır. Aksaray Üniversitesi Yurtları içinde farklı bir konumdadır. Gelişen Üniversiteyle birlikte bir çok yurt açılmıştır. Gerek Aksaray kyk yurtları gerekse Aksaray Özel Öğrenci Yurtları sayılarını çoğaltmıştır. Bu durum en çok öğrencilerin işine yaramış. Farklı hizmet olanakları ve imkanların gelişmesiyle öğrenciler kendi ihtiyaçlarına ve ekonomik durumlarına göre bir çok yurdun  içinden tercih yapabilmektedir.

İstanbul Yurtları Aksaray

Aksaray da hizmet veren en yüksek yatak kapasitesine sahip yurt olma özelliğini sahip İstanbul Yurtları Aksaray öğrencilerinin tanıdığı ve Aksaray’a gelecek arkadaşlarına önerdiği yurttur. İstanbul Yurtlarının en önemli özelliği ailelerin büyük bir güvenle öğrencilerine yurda emanet etmeleridir. Aksaray’a gelmeden Aksaray da ki yakınlarından fikir alan ve emniyeti, valiliği arayan bir çok kişiye İstanbul Yurtlarının önerilmesinin de en büyük sebebi budur. Herhangi bir cemaate ve vakfa bağlı olmayan İstanbul Yurtları sadece Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır. Her sene gerçekleşen incelemeler ve teftişlerden kusursuz raporu alarak kazandığı ünü hak ettiğini göstermektedir.

Aksaray Öğrenci Yurtları Fiyatları

Aksaray Öğrenci Yurtları Fiyatları çok çeşitlilik göstermektedir. Yurtların verdikleri hizmete, konumlarına, binanın yenilik durumuna, oda kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Aksaray Üniversitesine yeni gelen öğrencilerin yapması gereken şey bütün yurtların özelliklerini ve fiyatlarını değerlendirerek kendisine en uygun yurdu bulmasıdır. Servisi olmayan veya yemeği olmayan bir yurdun fiyatını düşünürken yıllık öğrenciye masrafının 2000 tl olacağını öngörmelidir. 2013-2014 yılı itibariyle yurt fiyatları 3500-5500 tl arasında değişiklik göstermektedir. İstanbul Yurtları bütün hizmetleri içinde barındırarak yıllık öğrencinin cebinden çıkan ücrete bakıldığında diğer yurtlardan daha hesaplı bir şekilde hizmet vermektedir.

            ücretsiz servis hizmeti güler yüzlü hizmet kalitesi yemek servisi