twitter
facebook twitter google plus

Aksaray Erkek Öğrenci Yurtları


aksaray erkek ögrenci yurtlari

Aksaray Erkek Öğrenci Yurtları Hizmetleri Nelerdir?

Aksaray erkek öğrenci yurtları il sınırları içinde erkek öğrencilerine konaklama, barınma, yeme-içme, eğlence, sosyalleşme gibi hizmetler sunmaktadır. Verilen hizmetlerden memnun kalan öğrencilerimiz öğrenim hayatlarını yurtta geçirmektedir. Yurt bünyesinde kültürel ve turistik geziler yapılarak öğrencilerin sosyal hayatlarına artılar katılmaktadır. İstanbul Öğrenci Yurtları tam kapasiteyle çalışmaktadır. 500 öğrenci kapasitesiyle Aksaray ilinde lider konumundadır.  Yurt 24 saat boyunca güvenlik kamerasıyla izlenmektedir. Ayrıca aralıksız olarak güvenlik görevlisi de bulunmaktadır.

Aksaray Erkek Yurtları Özellikleri Nedir?

Aksaray erkek yurtları bünyesinde acil tıbbi müdahale durumu söz konusu olması durumunda revirden faydalanılmaktadır. Revirin yeterli kalmadığı durumlarda hemen yurdumuzun 5 dk uzaklığında bulunan Özel Aksaray Hastanesinden ambulans çağıralarak yada personelimizin yardımıyla hastaneye gidilmekte sonrasında tekrar yurduna geri getirilmektedir. Sosyal faaliyetlerimiz arasında sinema günleri, piknikler, mangal keyfi, konserler, konferans ve seminerler düzenlenerek öğrencilerin katılımı sağlanmaktadır. Yurtta yeşil alalar, sosyal tesisler, kantin, kafeterya, teras da vardır. İstanbul Yurtları moral geceleri hazırlamaktadır. Ders çalışmak için çalışma salonları, internete rahat girip ödevlerini yapabilmeleri için sınırsız internet ve bilgisayar odaları mevcuttur. Odalar 2-3-4-5-7  kişilik olup duşlu, duşsuz vede balkonlu oda seçeneklerimiz mevcuttur.  Sabah kahvaltısı açık büfe şeklindedir ve ücretsizdir. Yemekhaneler temiz olup yapılan yemekler daima kontrollere tabi tutulmaktadır. Odalar haftanın belli başlı günlerinde temizlik görevlileri tarafından temizlenerek hijyenik hale getirilmektedir.

Aksaray Erkek Öğrenci Yurdu Kuralları Nedir?

Aksaray erkek öğrenci yurdunda kendi öğrencimiz dışında başka kişilerin yönetimin bilgisi dışında kalması mümkün değildir. Yurdun dışında öğrencilerin kalması yasaktır. Her öğrenci için giriş ve çıkış saatleri kameralarla kayıt altına alınmaktadır. Aksaray erkek öğrenci yurdu servis imkanı da sunmaktadır. Her saat başı kampüse yoğun olan saatlerde ise daha sık bir ücretsiz servislerle öğrenciler taşınmaktadır.

Bir önceki yazımızda Aksaray Yurtları hakkında makale bulunmaktadır.ücretsiz servis hizmeti güler yüzlü hizmet kalitesi yemek servisi